NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Výroba postele z dýhy, noční a toaletní stolky


Základní informace k výrobě postele z dýhy

Postele z dýhy jsou vyráběny z dřevotřískových odýhovaných desek dle výběru ze vzorkovníku . Pro pevnost postele z dýhy je zapotřebí použít buď silnější dýhu nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu. Postele z dýhy se většinou skládají z čela u hlavy, čela u nohou, bočnic a roštu. Výška postele z dýhy od země na vršek matrace by měla být minimálně 450 mm, u každé postele z dýhy je uvedena výška samostatně. Obecně platí, že čím vyšší je lehací výška, tím se z postele lépe vstává.


Vzorky materiálu pro výrobu postelí z dýhy

dýha - cedr dýha - eben černý dýha - makasar dýha - palisandr bílý dýha - zebrano

Dle výběru ze vzorkovníků zhruba 19 dekorů odstínů. Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od výrobce Hranipex. Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín dýhy olepit jakoukoliv dýhovou hranou.


Popis konstrukce postele z dýhy

postele z dýhy

Naše výroba postelí z dýhy se vyznačuje vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. Všechny hrany na dýhované desce jsou olepeny pouze kvalitní vrstvenou 2 mm dýhovou hranou od firmy Hranipex. Postele z dýhy mají bočnice s čelem spojeny buď spojem, že je skrz spojovací kovový šroub, který má hlavu navrchu na čele(utahuje se klíčem imbusem) a v bočnici je kovový váleček, do kterého je šroub zašroubován a v případě, že se kování vmáčkne do dřeva a spoj se povolí, tak se nechá pořád dotahovat a pořád se spojuje kovový šroub, který se neunaví-toto spojení je nejkvalitnější. Pokud je problém šroub na čele,tak se nechá použít jiný systém postelového kování nebo slepením napevno.

Postele z dýhy od nás mají rošt v posteli klasický prkénkový, spojený tkalounem. Postele z dýhy jsou dodávány ve většině případů v rozloženém stavu, což znamená, že je rozložena na několik části, ze kterých se postel skládá. Montáž postele z dýhy je jednoduchá. Dále je možné vyrobit postel z dýhy v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka.Možné úpravy postele z dýhy podle přání zákazníka

postele z dýhy
  • změna výšky čela postele z dýhy u hlavy i nohou
  • spoje postele z dýhy s kovovými dotahovacími šrouby nebo jiným systémem
  • K posteli z dýhy se nechá dodat úložný prostor(zásuvky pod postel), buď jeden po celé délce, nebo 2 ks vedle sebe pro lepší manipulace se zásuvkami. Nebo se nechá vyrobit zásuvka dlouhá v požadovaném rozměru. Zásuvkami je možné vybavit i manželské postele.
  • výroba postele z dýhy v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka

Expedice a montáž postele z dýhy

Všechny postele z dýhy jsou dodávány ve většině případů v rozloženém stavu, což znamená, že je rozložena na několik části, ze kterých se postel skládá. Montáž postele z dýhy je jednoduchá a provádí se podle přiloženého návodu.


Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Nábytek Petříček | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | Postele na míru | Pěkné truhlářství |