NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Výroba postele z lamina, noční a toaletní stolky


Základní informace k výrobě postele z lamina

Postele z lamina jsou vyráběny z lamina výrobce Egger a Kronospan dle výběru ze vzorkovníku . Pro pevnost postele z lamina je zapotřebí použít buď silnější lamino nebo použít konstrukci jiného typu než u masivu. Postele z lamina se většinou skládají z čela u hlavy, čela u nohou, bočnic a roštu. Výška postele z lamina od země na vršek matrace by měla být minimálně 450 mm, u každé postele z lamina je uvedena výška samostatně. Obecně platí, že čím vyšší je lehací výška, tím se z postele lépe vstává.


Vzorky materiálu pro výrobu postelí z lamina

lamino olše lamino buk lamino smrk sukatý lamino - žlutá pastelová

Dle výběru ze vzorkovníků od výrobců Egger a Kronospan zhruba 175 dekorů odstínů. Všechny hrany jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od výrobce Hranipex. Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou.


Popis konstrukce postele z lamina

postele z lamina

Naše výroba postelí z lamina se vyznačuje vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. Všechny hrany na laminu jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od firmy Hranipex. Postele z lamina mají bočnice s čelem spojeny buď spojem, že je skrz spojovací kovový šroub, který má hlavu navrchu na čele(utahuje se klíčem imbusem) a v bočnici je kovový váleček, do kterého je šroub zašroubován a v případě, že se kování vmáčkne do dřeva a spoj se povolí, tak se nechá pořád dotahovat a pořád se spojuje kovový šroub, který se neunaví-toto spojení je nejkvalitnější. Pokud je problém šroub na čele, tak se nechá použít jiný systém postelového kování nebo slepením napevno.

Postele z lamina od nás mají rošt v posteli klasický prkénkový, spojený tkalounem. Postele z lamina jsou dodávány ve většině případů v rozloženém stavu, což znamená, že je rozložena na několik části, ze kterých se postel skládá. Montáž postele z lamina je jednoduchá. Dále je možné vyrobit postel z lamina v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka.Možné úpravy postele z lamina podle přání zákazníka

postele z lamina
  • změna výšky čela postele z lamina u hlavy i nohou
  • spoje postele z lamina s kovovými dotahovacími šrouby nebo jiným systémem
  • K posteli z lamina se nechá dodat úložný prostor(zásuvky pod postel), buď jeden po celé délce, nebo 2 ks vedle sebe pro lepší manipulace se zásuvkami. Nebo se nechá vyrobit zásuvka dlouhá v požadovaném rozměru. Zásuvkami je možné vybavit i manželské postele.
  • výroba postele z lamina v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka

Expedice a montáž postele z lamina

Všechny postele z lamina jsou dodávány ve většině případů v rozloženém stavu, což znamená, že je rozložena na několik části, ze kterých se postel skládá. Montáž postele z lamina je jednoduchá a provádí se podle přiloženého návodu.


Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Nábytek Petříček | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | Postele na míru | Pěkné truhlářství |